Otrębusy, ul. Natalińska

Ul. Natalińska
Otrębusy

Otrębusy, ul. Natalińska View1

Typ Nieruchomości

Działki Inwestycyjne
Wielkość Nieruchomości
96 016 m²
Wolna Powierzchnia
96 016 m²
Rodzaj Transakcji
Sprzedaż

OpisObejrzyj Na Mapie

Obejrzyj Na Mapie

LOKALIZACJA


Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części miejscowości Otrębusy, położonej w województwie mazowieckim, w gminie Brwinów (25 km od centrum Warszawy). W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. W bliskiej odległości od nieruchomości znajduje się stacja kolejki podmiejskiej, która umożliwia dostęp do centrum Warszawy w ciągu ok. 30 minut.


Na południe od Nieruchomości znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum oraz hala widowiskowa należąca do Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”.


AKTUALNA ZABUDOWA


Prezentowana Nieruchomość jest niezabudowana, nieogrodzona, porośnięta trawą i krzewami.


SYTUACJA PLANISTYCZNA


Uchwalony dla obszaru Nieruchomości miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia realizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi wbudowanymi w budynki mieszkalne.


Prezentowana Nieruchomość posiada również ważne Pozwolenie na budowę umożliwiające budowę osiedla budynków jednorodzinnych z garażami oraz budynków usługowych z częścią mieszkalną, wraz z infrastrukturą techniczną.


Kontakt z agentem Mniej
*Podaj swoje imię! *Proszę podać swoje nazwisko! *Podaj swój numer telefonu! *Podaj swój adres e-mail!
Skontaktuj się z agentem
Added to Shortlist:
Loading